Slide background

TISCAR Detailing

Profesionální přístup v každém kroku...

Profesionální přístup v každém kroku...

Slide background

TISCAR Detailing

Vysoká míra kvality je naší prioritou...

Slide background

TISCAR Detailing

Péče o karoserii i interiér vozu jsou samozřejmostí...

Péče o karoserii i interiér vozu jsou samozřejmostí...

Detailing

Detailing představuje individuální péči o automobily a jejich dlouhodobou ochranu laku (i nelakovaných částí) a provádí se v několika stupních (kompletní čištění, broušení, leštění a končí aplikací ochranného nebo samohojícího povlaku popř. aplikací ultra čirých uretanových ochranných fólií OpticShield™), jež společně zajišťují nejlepší dlouhodobou ochranu laku (i nelakovaných částí) automobilu.
Strojní korekce laku je nedílnou součástí přípravy na ochranný nebo samohojící povlak a provádí se z důvodu odstranění továrních vad laku, škod při transportu, poškození při přípravě vozidla popř. z důvodu vad laku, jež se projevují např. v důsledku dlouhotrvajícího skladování vozidel. U používaných vozidel se odstraňuje poškození laku vzniklé provozem (škrábance, oxidace, vodní spot). Po odstranění těchto defektů je lak vozidla svými vlastnostmi (optická čistota, lesk, struktura) jakostně na vyšší úrovni než tovární lak výrobce a  je skvěle připravený na ochranný povlak.
Náročnější zákazníci čím dál častěji využívají také ochranný nebo samohojící povlak v kombinaci s aplikací ultra čirých uretanových ochranných fólií OpticShield™, které společně s ochranným samohojícím povlakem ještě účinněji chrání karoserii před poškozením (např. lak vozu před odletujícími kamínky, větvemi či drobnou kolizí na parkovišti).

Komplexní detailing

Odstranění továrních vad

Ochranné fólie

 • V souladu s novými právními požadavky jsou výrobci automobilů povinni používat barvy na bázi vody, které lépe chrání životní prostředí. Povrch těchto barev je méně odolný proti poškození. Byla vyvinuta ultra čirou uretanovou fólii OpticShield™, která ochrání lak vozu před odletujícími kamínky, větvemi či drobnou kolizí na parkovišti.
 • Díky odolnosti proti poškození, samouzdravujícím a samočistícím vlastnostem nabízí fólie OpticShield™ dokonalou ochranu.
 • REGENERUJE

 • Pokud se povrch poškodí, fólie OpticShield™ se sama zregeneruje za pomoci slunečního tepla. Škrábance se na povrchu objevují při použití automatické myčky s mechanickými kartáči, při oděru o keře na okraji silnice, při každodenním používání nebo v důsledku vandalismu. Všechny tyto škrábance z povrchu fólie OpticShield™ samy zmizí. Váš lak bude vypadat stále jako nový.
 • ULTRAČIRÁ

 • OpticShield™ je vysoce čirá fólie, vyvinutá pro ochranu automobilu. Po aplikaci je téměř neviditelná, zvyšuje lesk a hloubku laku.
 • ODOLNÁ

 • Existuje nespočet možných příčin poškození laku od kamínků a štěrku odlétajících z vozovky po hmyz či ptačí trus. Těmto každodenním silničním nástrahám odoláte díky fólii OpticShield™.
 • TRVANLIVÁ

 • OpticShield™ prohlubuje původní lesk vašeho laku. Díky zesílené ochraně proti UV záření poskytuje výrobce záruku na žloutnutí a praskání po dobu sedmi let.
 • SAMOČISTÍCÍ
 • 
Ochranná fólie OpticShield™ obsahuje antiadhezivní složku. Díky ní se na karoserii podstatně méně zachytává prach a špína. Vozidlo nebude vyžadovat tak časté mytí a jeho údržba se tím výrazně zjednoduší.


Aplikace ochranných fólií OpticShield™

10 cenových programů

1 - PROGRAM Optimum Paint Guard + ochranný povlak laku

Strojní korekce laku je nedílnou provádí se z důvodu odstranění továrních vad laku, škod při transportu, poškození při přípravě vozidla popř. z důvodu vad laku, jež se projevují např. v důsledku dlouhotrvajícího skladování vozidel. U používaných vozidel se odstraňuje poškození laku vzniklé provozem (škrábance, oxidace, vodní spot). Po odstranění těchto defektů je lak vozidla svými vlastnostmi (optická čistota, lesk, struktura) mnohem lepší než tovární lak výrobce a  je skvěle připravený na ochranný povlak. V tomto programu není odstraňována z laku vozidla nežádoucí „tzv. poměrančová kůra“.

Ochranný povlak se nanáší ve 2 na sebe navazujících vrstvách. Takto ochráněný lak vozidla získává vyšší tvrdost a odolnost proti vnějším vlivům (např. kyselý déšť, sůl, hmyz, vandalismus-graffiti, ptačí trus apod.), ochranný povlak má samočisticí funkci a je chemicky inertní

Údržba takto  ochráněného automobilu je díky nově získaným vlastnostem  povlaku snadná a velmi rychlá (snížení nákladů na údržbu).

Záruka:  2 roky od data aplikace na funkčnost povlaku (podmíněno pravidelnými prohlídkami 2x ročně).


Nová vozidla od 25 - 30 tis Kč
Používaná vozidla 35 - 45 tis Kč

2 - PROGRAM Opti-Coat Pro + ochranný povlak laku
3 - PROGRAM Opti-Coat Pro + ochranný povlak laku ve verzi SIGNATURE
4 - PROGRAM self-healing - ochranný samohojící se povlak laku
5 - PROGRAM self-healing - ochranný samohojící se povlak laku 
ve verzi SIGNATURE
6 - PROGRAM Ochranný povlak litých kol a plastových částí vozidla
7 - PROGRAM Ochranný povlak skel

8 - PROGRAM Ochranný povlak interiéru vozidla
9 - PROGRAM ochranné fólie OpticShield™
10 - PROGRAM ochranné fólie OpticShield™ PAKETY

Ceník

PROGRAM cena pro nová vozidla cena pro používaná vozidla
1. PROGRAM Optimum Paint Guard + ochranný povlak laku 25 - 30tis Kč bez DPH 35 - 45tis Kč bez DPH
2. PROGRAM Opti-Coat Pro + ochranný povlak laku 45 - 55tis Kč bez DPH 55 - 65tis Kč bez DPH
3. PROGRAM Opti-Coat Pro + ochranný povlak laku ve verzi SIGNATURE 95 - 105tis Kč bez DPH 95 - 105tis Kč bez DPH
4. PROGRAM self-healing - ochranný samohojící se povlak laku 65-75tis Kč bez DPH 75 - 85tis Kč bez DPH
5. PROGRAM self-healing - ochranný samohojící se povlak laku 
ve verzi SIGNATURE 105 - 125 tis Kč bez DPH 105 - 125 tis Kč bez DPH
6. PROGRAM Ochranný povlak litých kol a plastových částí vozidla 5 - 8tis Kč bez DPH 6 - 9tis Kč bez DPH
7. PROGRAM Ochranný povlak skel
 4 - 6tis Kč bez DPH 5 - 7tis Kč bez DPH
8. PROGRAM Ochranný povlak interiéru vozidla 9 - 13tis Kč bez DPH 11 - 15tis Kč bez DPH
9. PROGRAM ochranné fólie OpticShield™ od 2.500,- Kč bez DPH od 2.500,- Kč bez DPH
10. PROGRAM ochranné fólie OpticShield PAKETY A/B 25 tis Kč / 46 tis Kč bez DPH 25 tis Kč / 46 tis Kč bez DPH

Detailing - galerie

© 2018 TISCAR s.r.o. All rights reserved.