Slide background

TISCAR financování

TISCAR financování

Financování

Úvěr

Pro naše fleetové zákazníky zajišťujeme úvěrové financování, finanční leasing a operativní leasing s nízkou úrokovou sazou. U všech finančních produktů nabízíme standardně akontace od 0% a proces schvalování smlouvy zpravidla netrvá déle než jediný den. Pokud se rozhodnete složit akontaci od 30%, obvykle není potřeba dokládat ekonomické podklady a schválení smlouvy proběhne ve zjednodušeném režimu během pár hodin.


Finanční leasing

Finanční leasing (FL) je jeden z možných finančních produktů pro případ, že se po ukončení leasingové smlouvy chcete stát vlastníkem vozu. FL je určen zejména k financování osobních a užitkových vozidel. FL je určen zejména k financování osobních a užitkových vozidel. Produkt lze vždy doplnit o velmi výhodné pojištění. Pokud máte zájem o naprosto bezstarostné provozování vozidla, je do splátek možné sjednat rovněž širokou škálu servisních služeb, takže se nebudete muset obávat jakýchkoliv neočekávaných výdajů spojených s provozem Vašeho vozidla.Operativní leasing a OL Fleet


Operativní leasing (OL) je moderní a efektivní produkt určený pro společnosti, které mají zájem o rychlou obnovu vozového parku. Doba trvání leasingové smlouvy je v podstatě libovolná. Při uzavření smlouvy je dojednán předpokládaný kilometrový proběh, po skončení smlouvy se vůz vrátí prodejci a Vy si můžete odvézt opět nový vůz. Další výhodou OL je také například odstranění rizik spojených s vlastnictvím vozidla a poklesu zůstatkové hodnoty vozidla. Rychlá obměna vozového parku umožňuje splňování nejpřísnějších ekonomických, bezpečnostních a ekologických nároků. Do splátek je možné sjednat kromě pojištění a detailingových služeb rovněž širokou škálu servisních služeb, takže se nebudete muset obávat jakýchkoliv neočekávaných výdajů spojených s provozem Vašeho vozidla. Během smlouvy z auta zaplatíte pouze to, co „ojezdíte“. Administrativní služby jako je např. správa silniční daně a rozhlasových poplatků Vám dále usnadní správu vozového parku.
© 2018 TISCAR s.r.o. All rights reserved.